Služby

Stavební práce

Plánujete stavbu domu nebo jiné budovy? Provedeme pro Vás komplexní stavební práce od základů a hrubé stavby, přes tesařské a klempířské práce, montáže sádrokartonu i oken, až po vymalování.
S námi bude stavba domu či jiné budovy bez starostí.

Více informací

Tesařské práce

Hledáte spolehlivé tesaře, kteří odvedou na Vaší střeše poctivou práci? Provedeme pro Vás veškeré tesařské práce na novostavbě i při rekonstrukci. Poctivě a spolehlivě.

Více informací

Klempířské práce

Hledáte spolehlivé klempíře? Potřebujete provést klempířské práce na novostavbě nebo při rekonstrukci? Odolné klempířské prvky, které vydrží a navíc dobře vypadají. To je výsledek naší práce. Na jakémkoliv typu střechy.

Více informací

Hydroizolace

Potřebujete zajistit před vlhkem střechu, terasu, zahradní jezírko nebo jakoukoliv jinou stavbu, nebo část domu? My Vás nepříjemností a starostí s vlhkostí zbavíme.

Více informací

Zámečnické práce

Chcete si pořídit nové zábradlí, mříže na okna, nebo dokonce kovový plot, vjezdová vrata? S důvěrou se na nás obraťte. Naši zámečníci pro Vás odvedou poctivou práci s perfektním výsledkem.

Více informací

Plastová okna

Plánujete výměnu starých oken za plastová? Nebo komplexní rekonstrukci domu či bytu? My Vám plastová okna dodáme a zároveň je i namontujeme.
Plastová okna od nás budete mít bez starostí.

Více informací

Sádrokartony

Uděláme pro Vás ze sádrokartonu kompletní rekonstrukci podkroví i jednotlivé podhledy, nebo příčky. Odborně poradíme, sádrokartony nainstalujeme i vymalujeme.
Uděláme Vaše bydlení zase o něco lepší.

Více informací

Malířské práce

Máte v plánu vymalovat, nebo natřít schody, obložení, krovy nebo plot? Nemáte na to čas, chuť, nebo se na to zkrátka necítíte dostatečně zruční?
My pro Vás malířské práce i natěračské práce odborně provedeme.

Více informací

Údržba zeleně

Hledáte firmu na údržbu zeleně? Provádíme údržbu zeleně pro obce, firmy i soukromé majitele. Pravidelnou i jednorázovou, s námi se vždy domluvíte.
Pro krásnou zahradu nebo park i pro udržovaný živý plot nás kontaktujte.

Více informací

Rekonstrukce domů

Plánujete rekonstrukci? Hledáte spolehlivou firmu, se kterou proběhne vše hladce a bez starostí? My Vás zbavíme starostí se sháněním řemeslníků.
Provedeme pro Vás kompletní stavební i dokončovací práce.

Více informací
Spokojený zákazník je cílem naší práce

2014 © Čvančara s.r.o. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz