Tesařské práce

Potřebujete provést tesařské práce? Hledáte spolehlivé tesaře, kteří odvedou poctivou práci? Naši zkušení tesaři jsou připraveni pro Vás udělat veškeré tesařské konstrukce. Připravíme pro Vás novou dřevěnou konstrukci střechy, demontujeme staré a provedeme montáž nových vaznic, krovů, kleštin i střešních latí.
Pro tesařské práce používáme kvalitní vyzrálé smrkové stavební dřevo. Samozřejmostí je chemická impregnace zabraňující hnilobě a napadání škůdci. Staré demontované dřevo ze střešní konstrukce také odvezeme a ekologicky zlikvidujeme.
Tesařské práce provádíme jako subdodávky i jak dodávku našich komplexních stavebních prací. Pro poctivě provedené tesařské práce volejte 603 586 262.

Proč tesařské práce od nás:

  • Používáme kvalitní a impregnované stavební řezivo.
  • Máme bohaté zkušenosti.
  • Tesařské práce provádíme jako součást našich komplexních stavebních prací i jako subdodávky.
  • Tesařské práce provádíme jak na novostavbách, tak při rekonstrukcích.
  • Poradíme se i se specifickými požadavky zákazníků.

Pro poctivě provedené tesařské práce a pevnou střešní konstrukci nás kontaktujte.

Hledáte spolehlivé a poctivé tesaře? Poptejte nás! I na Vaší střeše odvedeme poctivou práci. Naši tesaři pro Vás udělají střešní konstrukci, která vydrží. Rádi pro Vás uděláme i atypické prvky, jako jsou vykýře apod.
K dispozici jsme Vám na čísle 603 586 262 nebo na e-mailu info@cvancarasro.cz. Použít můžete také tento kontaktní formulář.

Položky označené * jsou povinné.

Spokojený zákazník je cílem naší práce

Maecenas fermentum

Pellentesque aliquam

Nullam viverra purus

Maecenas nec pulvinar leo

2014 © Čvančara s.r.o. | Webdesign & SEO: www.eStudio.cz